Obsługa Klienta

 

Obsługa Klienta

Wysyłka i Dostawa

1. Twoje zamówienie jest zazwyczaj wysyłane w ciągu 48 godzin po otrzymaniu płatności. Będziemy dostarczy zamówienie przez Parcelforce - na całym świecie kurierską Service (Online Tracking). Bezpieczna i szybka wysyłka jest nasza obietnica dla klientów Zazwyczaj wysyłka zajmie 5-7 dni roboczych w normalnych warunkach.

2. Liczba śledzenia paczki zostaną wysłane do Ciebie po zamówienie jest wysyłane. Użytkownik może korzystać z numerem przesyłki, aby sprawdzić status zamówienia online;

3. Nasze koszty wysyłki jest za darmo!

4. Nie możemy dostarczyć celu PO P.O. Adres Box, więc należy dać nam adres.

Prywatność i bezpieczeństwo

Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności. Nigdy nie sprzedajemy danych osobowych (w tym e-mail, imię i nazwisko lub demograficzne) do każdej firmy przez osoby trzecie. Jeśli wybierzesz aby nie otrzymywać newsletter nigdy nie wysyła niechcianych e-maili. Jeśli dokonasz płatności za pomocą karty kredytowej można mieć 110% pewność, że Twoje dane osobowe są bezpieczne. Używamy 256 bitowego szyfrowania Secure Socket Layer (SSL) Połączenie w trakcie procesu zamawiania, z wyjątkiem firmy spedycyjnej dostarczającej zamówienie.

My tylko udostępniamy adres dostawy i numer telefonu w firmie przewozowej. Mamy zachować dane w naszych bazach danych w celu kontroli, utworu klienta i przepisów bankowych.

Informacje, które zbieramy od Ciebie jest używany tylko do przetwarzania i wysłać zamówienie. Twój adres e-mail jest używany jedynie do zapewnienia Państwu potwierdzeniu zamówienia i numer śledzenia. Twój numer telefonu służy do kontaktu z Tobą w przypadku wystąpienia problemów z wypełnieniem lub dostarczenia zamówienia.

Zwroty i Wymiany

Aby zwrócić przedmiot, napisz do nas i informuje nas o przyczyny. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje.

Powraca w mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia usterek produkcyjnych, chcielibyśmy wymienić / naprawić produkty bez żadnych kosztów dla klienta.

Towar musi być zwrócony w ciągu 8 dni od daty otrzymania - nienoszonym i zawierają wszelkie oryginalnego opakowania i etykiety. zasilimy swoją oryginalną metodę płatności, z wyjątkiem 20% ponownym obsadzeniem opłaty / Przetwarzanie i opłaty powrotnej. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towaru ponosi odpowiedzialność za konsumenta.

Ta strona posiada środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym użyciem lub zmianą informacji pod naszą kontrolą. Wrażliwa lub osobistej materiał jest obsługiwany wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników i nie przechowywać w otwartych przestrzeniach naszego serwera. Nasza polityka bezpieczeństwa zabrania również przeniesienie materiału osobowych, takich jak informacje o koncie, chyba że zostały one encypted zatwierdzonymi metodami.

Śledzenie zamówienia

Gdy Twój pakiet zostanie wysłane, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wysyłce tym numer śledzenia swojego zamówienia. Możesz śledzić swoje zamówienie za pośrednictwem następujących witryn śledzenia zamówień przy użyciu numeru śledzenia:

Dla dostawy, używamy EMS DHL TNT FedEx dostawy. Będziemy dostarczy Ci śledzenie numerów niezwłocznie po wysyłce.

Płatność, ceny i promocje

1. Western Union: Proszę sprawdzić www.westernunion.com mieć więcej informacji o tym, jak przelać pieniądze na nasze konto. Będziesz otrzymywać informacje o płatności western union w szczegółach o fakturze zamówienia przez e-mail po twojej kasy.

2. Karta kredytowa zweryfikowane (Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro MC), chronią nabywców!

Części zamienne

Aby wymienić produkt, pls napisz do nas i informuje nas o przyczyny. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje. Towary mogą być wymieniane w ciągu 8 dni od daty otrzymania, pod warunkiem że są nienoszonym iw oryginalnym stanie z całą oryginalnego opakowania i etykiety .Po powrocie element do wymiany, należy upewnić się, że imię i nazwisko, adres, numer telefonu i instrukcje wyraźnie wskazane. Wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą towaru leży w gestii konsumenta.